| Item no. | 67081480 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PTFE |
| net weight | 3.224 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | AD61 |
| NEW - Inner diameter (d) | 30 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 37.6 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 4.2 mm |
| Material | PTFE |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 36 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 15,2400 |
| 2+ | € 15,2400 |
| 5+ | € 11,3040 |
| 10+ | € 11,3060 |
| 20+ | € 9,6990 |
| 50+ | € 84,4960 |
| 100+ | € 7,2000 |
| In stock | Yes, 36 pcs |
| Article number | 67081480 |
| NEW - Inner diameter (d) | 30 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 37.6 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 4.2 mm |
| Product Name | Double Wiper |
| Design | |
| Design | AD61 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 30x37.6x4.2 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | AD61 |
| Logistics | |
| country of origin | DK |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 3.224 Gram |
| Material | |
| Material | PTFE |
| Compound | PTFE PT009807 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 30 |
| Outer diameter (D) | 37.6 |
| Width (b) | 4.2 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Double Wipers Dichtomatik | Dichtomatik Products | Double Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.