| Item no. | 67037580 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PTFE |
| net weight | 110.8 Gram |
| Packaging Unit | 7 |
| Design | GS01 |
| NEW - Installation space width (L) | 8 mm |
| NEW - Profile height (S) | 4 mm |
| Material | PTFE |
| Article number | 67037580 |
| NEW - Installation space width (L) | 8 mm |
| NEW - Profile height (S) | 4 mm |
| Product Name | Guide Bands |
| Design | |
| Design | GS01 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 8x4 |
| General | |
| Unit | M |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Model | GS01 |
| Logistics | |
| country of origin | DK |
| HS-code | 39269097 |
| net weight | 110.8 Gram |
| Material | |
| Material | PTFE |
| Compound | PTFE PT009807 |
| Packaging | |
| Packaging description | 7 |
| Packaging Unit | 7 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 4 |
| Outer diameter (D) | 8 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Guide Bands Dichtomatik | Dichtomatik Products | Guide Bands Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.