| Item no. | 67192301 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 122.4 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | KK03 |
| NEW - Outer diameter (D) | 125 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 105 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 25 mm |
| NEW - Installation space width (L1) | 6.35 mm |
| Material | NBR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 14,9600 |
| 2+ | € 14,9600 |
| 5+ | € 12,6400 |
| 10+ | € 12,6420 |
| 20+ | € 10,8610 |
| 50+ | € 99,7160 |
| 100+ | € 92,5920 |
| 200+ | € 8,7250 |
| Article number | 67192301 |
| NEW - Outer diameter (D) | 125 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 105 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 25 mm |
| NEW - Installation space width (L1) | 6.35 mm |
| Design | |
| Design | KK03 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 125x105x25 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | KK03 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 122.4 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 105 |
| Outer diameter (D) | 125 |
| Width (b) | 25 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.