| Item no. | 67192829 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 2.1 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | SNI24 |
| NEW - Inner diameter (d) | 25 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 33 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 6.5 mm |
| Material | NBR |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 1.372 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| 93 | On workingdays before 12:00 ordered, shipped the same day |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,5560 |
| 20+ | € 1,2050 |
| 50+ | € 10,9560 |
| 100+ | € 1,0080 |
| 200+ | € 0,9204 |
| 500+ | € 0,8546 |
| In stock | Yes, 1465 pcs |
| Article number | 67192829 |
| NEW - Inner diameter (d) | 25 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 33 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 6.5 mm |
| NEW - Seal width (H) | 5.5 mm |
| Design | |
| Design | SNI24 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 25x33x6.5 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | SNI24 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 40169300 |
| net weight | 2.1 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 25 |
| Outer diameter (D) | 33 |
| Width (b) | 6.5 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.