| Item no. | 67125068 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | TPU |
| net weight | 3.76 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | SNI39 |
| NEW - Inner diameter (d) | 25 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 35 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 8 mm |
| Material | TPU |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 950 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,7120 |
| 20+ | € 1,4470 |
| 50+ | € 13,7520 |
| 100+ | € 1,3030 |
| 200+ | € 12,3080 |
| 500+ | € 12,0660 |
| In stock | Yes, 950 pcs |
| Article number | 67125068 |
| NEW - Inner diameter (d) | 25 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 35 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 8 mm |
| NEW - Seal width (H) | 7.3 mm |
| Design | |
| Design | SNI39 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 25x35x8 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | SNI39 |
| Successor Item | 49217533 |
| Logistics | |
| country of origin | TW |
| HS-code | 84129080 |
| net weight | 3.76 Gram |
| Material | |
| Material | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 25 |
| Outer diameter (D) | 35 |
| Width (b) | 8 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.