| Item no. | 67189886 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 0.5 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | SNI24 |
| NEW - Inner diameter (d) | 4 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 12 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 5 mm |
| Material | NBR |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 907 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,4480 |
| 20+ | € 1,1240 |
| 50+ | € 10,2120 |
| 100+ | € 0,9396 |
| 200+ | € 0,8580 |
| 500+ | € 0,7966 |
| In stock | Yes, 907 pcs |
| Article number | 67189886 |
| NEW - Inner diameter (d) | 4 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 12 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 5 mm |
| NEW - Seal width (H) | 4.5 mm |
| Design | |
| Design | SNI24 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 4x12x5 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | SNI24 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 40169300 |
| net weight | 0.5 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 4 |
| Outer diameter (D) | 12 |
| Width (b) | 5 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.