| Item no. | 67076884 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PTFE |
| net weight | 328 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | SPOR31 |
| NEW - Inner diameter (d) | 570 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 594 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 8.1 mm |
| Material | PTFE |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 570,7200 |
| 2+ | € 570,7300 |
| Article number | 67076884 |
| NEW - Inner diameter (d) | 570 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 594 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 8.1 mm |
| Design | |
| Design | SPOR31 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 570x594x8.1 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | SPOR31 |
| Logistics | |
| country of origin | DK |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 328 Gram |
| Material | |
| Material | PTFE |
| Compound | PTFE PT009807 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 570 |
| Outer diameter (D) | 594 |
| Width (b) | 8.1 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.