| Item no. | 434013 |
| Brand | Freudenberg |
| Material | CR |
| net weight | 60 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | CASC |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 58 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 58 mm |
| NEW - Height (H) | 95 mm |
| Material | CR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 127,8900 |
| 2+ | € 127,8940 |
| 5+ | € 80,2797 |
| 10+ | € 80,2807 |
| 20+ | € 26,7160 |
| 50+ | € 16,0037 |
| 100+ | € 13,1981 |
| 200+ | € 10,3923 |
| 500+ | € 9,3721 |
| 1000+ | € 9,1379 |
| 2500+ | € 8,9093 |
| Article number | 434013 |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 58 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 58 mm |
| NEW - Height (H) | 95 mm |
| Connection ø 2 (D2) | 58 |
| Connection ø1 (D1) | 58 |
| Jolted length (Lmin) | 4 |
| max outer diameter (Da) | 98 |
| min inner diameter (Di) | 58 |
| NEW - Compressed length (Hmin) | 4 mm |
| NEW - Elongated length (Hmax) | 22 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 58 mm |
| NEW - Max. outer diameter (Dmax) | 98 mm |
| NEW - Tool number (No.) | V6-00101 |
| NEW - Wall thickness (t) | 1.75 mm |
| Product Name | Rubber Bellow CASC |
| Stretched length (Lmax) | 22 |
| Toolnumber (Engraved) | V6-00101 |
| tube wall thickness | 1.75 |
| Width (H) | 95 |
| Design | |
| Design | CASC |
| Dimensions | |
| Dimensions | 58x58x95 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Freudenberg |
| Catalog item | Yes |
| Model | CASC |
| Logistics | |
| country of origin | PL |
| HS-code | 40169997 |
| net weight | 60 Gram |
| Material | |
| Material | CR |
| Compound | 42 CR 764 |
| stick type (outer surface) | CR |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Technical specifications | |
| Shore Hardness | 42 Shore A |
All items marked with a * are required.