| Item no. | 427265 |
| Brand | Freudenberg |
| Material | CR |
| net weight | 58 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | CAMC |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 37 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 37 mm |
| NEW - Height (H) | 85 mm |
| Material | CR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 21,1200 |
| 2+ | € 21,1172 |
| 5+ | € 20,3798 |
| 10+ | € 20,3788 |
| 20+ | € 19,6659 |
| 50+ | € 18,9775 |
| 100+ | € 18,9774 |
| 200+ | € 18,3132 |
| 500+ | € 17,6723 |
| 1000+ | € 17,0537 |
| 2500+ | € 16,4568 |
| Article number | 427265 |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 37 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 37 mm |
| NEW - Height (H) | 85 mm |
| Connection ø 2 (D2) | 37 |
| Connection ø1 (D1) | 37 |
| Jolted length (Lmin) | 28 |
| max outer diameter (Da) | 58 |
| min inner diameter (Di) | 43 |
| NEW - Compressed length (Hmin) | 28 mm |
| NEW - Elongated length (Hmax) | 95 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 43 mm |
| NEW - Max. outer diameter (Dmax) | 58 mm |
| NEW - Number of folds | 7 |
| NEW - Tool number (No.) | V6-00308 |
| NEW - Wall thickness (t) | 1.25 mm |
| Product Name | Rubber Bellow CAMC |
| Stretched length (Lmax) | 95 |
| Toolnumber (Engraved) | V6-00308 |
| tube wall thickness | 1.25 |
| Width (H) | 85 |
| Design | |
| Design | CAMC |
| Dimensions | |
| Dimensions | 37x37x85 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Freudenberg |
| Catalog item | Yes |
| Model | CAMC |
| Logistics | |
| country of origin | PL |
| HS-code | 40169997 |
| net weight | 58 Gram |
| Material | |
| Material | CR |
| Compound | 42 CR 764 |
| stick type (outer surface) | CR |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Technical specifications | |
| Shore Hardness | 42 Shore A |
| Also found under | |
| Bellows | |
All items marked with a * are required.