| Item no. | 432594 |
| Brand | Freudenberg |
| Material | CR |
| net weight | 37.5 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | CAMC |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 27 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 44 mm |
| NEW - Height (H) | 85 mm |
| Material | CR |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 405 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 63,0200 |
| 2+ | € 63,0188 |
| 5+ | € 47,2660 |
| 10+ | € 47,2649 |
| 20+ | € 37,8118 |
| 50+ | € 17,1760 |
| 100+ | € 17,1760 |
| 200+ | € 9,6573 |
| 500+ | € 9,3133 |
| 1000+ | € 8,8143 |
| 2500+ | € 8,5151 |
| In stock | Yes, 405 pcs |
| Article number | 432594 |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 27 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 44 mm |
| NEW - Height (H) | 85 mm |
| Connection ø 2 (D2) | 44 |
| Connection ø1 (D1) | 27 |
| Jolted length (Lmin) | 15 |
| max outer diameter (Da) | 60 |
| min inner diameter (Di) | 40 |
| NEW - Compressed length (Hmin) | 15 mm |
| NEW - Elongated length (Hmax) | 75 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 40 mm |
| NEW - Max. outer diameter (Dmax) | 60 mm |
| NEW - Number of folds | 4 |
| NEW - Tool number (No.) | V6-00363 |
| NEW - Wall thickness (t) | 1.5 mm |
| Product Name | Rubber Bellow CAMC |
| Stretched length (Lmax) | 75 |
| Toolnumber (Engraved) | V6-00363 |
| tube wall thickness | 1.5 |
| Width (H) | 85 |
| Design | |
| Design | CAMC |
| Dimensions | |
| Dimensions | 27x44x85 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Freudenberg |
| Catalog item | Yes |
| Model | CAMC |
| Logistics | |
| country of origin | PL |
| HS-code | 40169997 |
| net weight | 37.5 Gram |
| Material | |
| Material | CR |
| Compound | 53 CR 858 |
| stick type (outer surface) | CR |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Technical specifications | |
| Shore Hardness | 53 Shore A |
All items marked with a * are required.