| Item no. | 380287 |
| Brand | Freudenberg |
| Material | CR |
| net weight | 65 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | CAMC |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 9.5 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 68 mm |
| NEW - Height (H) | 80 mm |
| Material | CR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 132,0500 |
| 2+ | € 132,0540 |
| 5+ | € 84,4417 |
| 10+ | € 84,4417 |
| 20+ | € 30,8776 |
| 50+ | € 20,1650 |
| 100+ | € 17,3589 |
| 200+ | € 14,5531 |
| 500+ | € 13,5328 |
| 1000+ | € 13,1945 |
| 2500+ | € 12,8646 |
| Article number | 380287 |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 9.5 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 68 mm |
| NEW - Height (H) | 80 mm |
| Connection ø 2 (D2) | 68 |
| Connection ø1 (D1) | 9.5 |
| Jolted length (Lmin) | 12 |
| max outer diameter (Da) | 92 |
| min inner diameter (Di) | 27.5 |
| NEW - Compressed length (Hmin) | 12 mm |
| NEW - Elongated length (Hmax) | 100 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 27.5 mm |
| NEW - Max. outer diameter (Dmax) | 92 mm |
| NEW - Number of folds | 4 |
| NEW - Tool number (No.) | V6-00764 |
| NEW - Wall thickness (t) | 1.2 mm |
| Product Name | Rubber Bellow CAMC |
| Stretched length (Lmax) | 100 |
| Toolnumber (Engraved) | V6-00764 |
| tube wall thickness | 1.2 |
| Width (H) | 80 |
| Design | |
| Design | CAMC |
| Dimensions | |
| Dimensions | 9.5x68x80 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Freudenberg |
| Catalog item | Yes |
| Model | CAMC |
| Logistics | |
| country of origin | PL |
| HS-code | 40169997 |
| net weight | 65 Gram |
| Material | |
| Material | CR |
| Compound | 50 CR 879 |
| stick type (outer surface) | CR |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Technical specifications | |
| Shore Hardness | 50 Shore A |
| Also found under | |
| Bellows | |
All items marked with a * are required.