| Item no. | 425266 |
| Brand | Freudenberg |
| Material | CR |
| net weight | 80 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | CASC |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 48 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 48 mm |
| NEW - Height (H) | 75 mm |
| Material | CR |
| Quantity | Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 129,5000 |
| 2+ | € 129,4956 |
| 5+ | € 81,8855 |
| 10+ | € 81,8855 |
| 20+ | € 28,3218 |
| 50+ | € 17,6093 |
| 100+ | € 14,8032 |
| 200+ | € 11,9978 |
| 500+ | € 10,9773 |
| 1000+ | € 10,7030 |
| 2500+ | € 10,4354 |
| Article number | 425266 |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 48 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 48 mm |
| NEW - Height (H) | 75 mm |
| Connection ø 2 (D2) | 48 |
| Connection ø1 (D1) | 48 |
| Jolted length (Lmin) | 13 |
| max outer diameter (Da) | 100 |
| min inner diameter (Di) | 64 |
| NEW - Inner diameter (d) | 54 mm |
| NEW - Max. outer diameter (Dmax) | 100 mm |
| NEW - Tool number (No.) | V6-01136 |
| Product Name | Rubber Bellow CASC |
| Stretched length (Lmax) | 80 |
| Toolnumber (Engraved) | V6-01136 |
| tube wall thickness | 1.5 |
| Width (H) | 75 |
| Design | |
| Design | CASC |
| Dimensions | |
| Dimensions | 48x48x75 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Freudenberg |
| Catalog item | Yes |
| Model | CAMC |
| Logistics | |
| net weight | 80 Gram |
| Material | |
| Material | CR |
| Compound | 42 CR 764 |
| stick type (outer surface) | CR |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Technical specifications | |
| Shore Hardness | 42 Shore A |
All items marked with a * are required.