| Item no. | 401009 |
| Brand | Freudenberg |
| Material | CR |
| net weight | 520 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | CAMC |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 228.5 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 228.5 mm |
| NEW - Height (H) | 150 mm |
| Material | CR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 187,6400 |
| 2+ | € 187,6420 |
| 5+ | € 140,0298 |
| 10+ | € 140,0298 |
| 20+ | € 86,4656 |
| 50+ | € 75,7527 |
| 100+ | € 72,9470 |
| 200+ | € 70,1412 |
| 500+ | € 68,3877 |
| 1000+ | € 66,6780 |
| 2500+ | € 65,0109 |
| Article number | 401009 |
| NEW - Connection Ø 1 (A1) | 228.5 mm |
| NEW - Connection Ø 2 (A2) | 228.5 mm |
| NEW - Height (H) | 150 mm |
| Connection ø 2 (D2) | 228.5 |
| Connection ø1 (D1) | 228.5 |
| Jolted length (Lmin) | 30 |
| max outer diameter (Da) | 234.5 |
| min inner diameter (Di) | 233 |
| NEW - Compressed length (Hmin) | 30 mm |
| NEW - Elongated length (Hmax) | 150 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 233 mm |
| NEW - Max. outer diameter (Dmax) | 234.5 mm |
| NEW - Number of folds | 5 |
| NEW - Tool number (No.) | V6-01737 |
| NEW - Wall thickness (t) | 2 mm |
| Product Name | Rubber Bellow CAMC |
| Stretched length (Lmax) | 150 |
| Toolnumber (Engraved) | V6-01737 |
| tube wall thickness | 2 |
| Width (H) | 150 |
| Design | |
| Design | CAMC |
| Dimensions | |
| Dimensions | 228.5x228.5x150 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Freudenberg |
| Catalog item | Yes |
| Model | CAMC |
| Logistics | |
| country of origin | PL |
| HS-code | 40169997 |
| net weight | 520 Gram |
| Material | |
| Material | CR |
| Compound | 42 CR 764 |
| stick type (outer surface) | CR |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Technical specifications | |
| Shore Hardness | 42 Shore A |
All items marked with a * are required.