| Item no. | 67188441 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 67 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| NEW - Inner diameter (d) | 20 mm |
| Design | SDS01 3/2 |
| NEW - Outer diameter (D) | 30 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 18.5 mm |
| Material | NBR |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 119 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 14,0600 |
| 2+ | € 14,0600 |
| 5+ | € 11,6080 |
| 10+ | € 11,6080 |
| 20+ | € 8,9920 |
| 50+ | € 81,7480 |
| 100+ | € 75,2060 |
| 200+ | € 68,6660 |
| 500+ | € 6,3760 |
| In stock | Yes, 119 pcs |
| Article number | 67188441 |
| NEW - Inner diameter (d) | 20 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 30 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 18.5 mm |
| Outer diameter (D) | 30 |
| Product Name | Chevron Seal - Vee Pack |
| Design | |
| Design | SDS01 3/2 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 20x30x18.5 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | SDS01 3/2 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 40169300 |
| net weight | 67 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Chervron Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Chervron Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.