| Item no. | 67189287 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 155.7 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | SDS01 3/2 |
| NEW - Inner diameter (d) | 70 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 85 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 22.5 mm |
| Material | NBR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 23,6400 |
| 2+ | € 23,6400 |
| 5+ | € 19,9840 |
| 10+ | € 19,9860 |
| 20+ | € 17,1710 |
| 50+ | € 157,6320 |
| 100+ | € 146,3720 |
| 200+ | € 137,9280 |
| Article number | 67189287 |
| NEW - Inner diameter (d) | 70 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 85 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 22.5 mm |
| Outer diameter (D) | 85 |
| Product Name | Chevron Seal - Vee Pack |
| Design | |
| Design | SDS01 3/2 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 70x85x22.5 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | SDS01 3/2 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 40169300 |
| net weight | 155.7 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Chervron Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Chervron Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.