| Item no. | 67117942 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | TPU |
| net weight | 75 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | ADM55 |
| NEW - Inner diameter (d) | 130 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 146 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 9 mm |
| Material | TPU |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 201 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 12,2200 |
| 2+ | € 12,2100 |
| 5+ | € 10,0800 |
| 10+ | € 10,0800 |
| 20+ | € 8,0940 |
| 50+ | € 79,4080 |
| 100+ | € 76,3540 |
| In stock | Yes, 201 pcs |
| Article number | 67117942 |
| NEW - Inner diameter (d) | 130 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 146 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 9 mm |
| Product Name | Double Wiper |
| Design | |
| Design | ADM55 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 130x146x9 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | check |
| Model | ADM55 |
| Successor Item | 49216500 |
| Logistics | |
| country of origin | TW |
| HS-code | 84879090 |
| net weight | 75 Gram |
| Material | |
| Material | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Exterior material | Unalloyed steel DIN EN 10139 (DIN 1624) |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 130 |
| Outer diameter (D) | 146 |
| Width (b) | 9 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Double Wipers Dichtomatik | Dichtomatik Products | Double Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.