| Item no. | 67090178 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | TPU |
| net weight | 24.55 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | AD48 |
| NEW - Inner diameter (d) | 160 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 172.2 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 7.1 mm |
| Material | TPU |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 11,3600 |
| 2+ | € 11,3400 |
| 5+ | € 9,3600 |
| 10+ | € 9,3600 |
| 20+ | € 9,1610 |
| 50+ | € 85,6360 |
| Article number | 67090178 |
| NEW - Inner diameter (d) | 160 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 172.2 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 7.1 mm |
| Product Name | Double Wiper |
| Design | |
| Design | AD48 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 160x172.2x7.1 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | AD48 |
| Successor Item | 49216467 |
| Logistics | |
| country of origin | TW |
| HS-code | 84129080 |
| net weight | 24.55 Gram |
| Material | |
| Material | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 160 |
| Outer diameter (D) | 172.2 |
| Width (b) | 7.1 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Double Wipers Dichtomatik | Dichtomatik Products | Double Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.