| Item no. | 67081547 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | TPU |
| net weight | 2.84 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | AD48 |
| NEW - Inner diameter (d) | 35 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 43.6 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 5.3 mm |
| Material | TPU |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 2.375 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| 186 | On workingdays before 12:00 ordered, shipped the same day |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,8500 |
| 20+ | € 1,5630 |
| 50+ | € 14,8480 |
| 100+ | € 14,0680 |
| 200+ | € 13,2860 |
| 500+ | € 13,0240 |
| In stock | Yes, 2561 pcs |
| Article number | 67081547 |
| NEW - Inner diameter (d) | 35 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 43.6 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 5.3 mm |
| Product Name | Double Wiper |
| Design | |
| Design | AD48 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 35x43.6x5.3 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | AD48 |
| Successor Item | 49216458 |
| Logistics | |
| country of origin | TW |
| HS-code | 84129080 |
| net weight | 2.84 Gram |
| Material | |
| Material | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 35 |
| Outer diameter (D) | 43.6 |
| Width (b) | 5.3 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Double Wipers Dichtomatik | Dichtomatik Products | Double Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.