| Item no. | 67174068 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PTFE |
| net weight | 85.7 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | AD61 |
| NEW - Inner diameter (d) | 175 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 191 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 9.5 mm |
| Material | PTFE |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 96,0800 |
| 2+ | € 96,0800 |
| Article number | 67174068 |
| NEW - Inner diameter (d) | 175 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 191 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 9.5 mm |
| Product Name | Double Wiper |
| Design | |
| Design | AD61 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 175x191x9.5 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | AD61 |
| Logistics | |
| country of origin | DK |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 85.7 Gram |
| Material | |
| Material | PTFE |
| Compound | PTFE PT009807 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 175 |
| Outer diameter (D) | 191 |
| Width (b) | 9.5 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Double Wipers Dichtomatik | Dichtomatik Products | Double Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.