| Item no. | 67189324 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 46 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | AD51 |
| NEW - Inner diameter (d) | 205 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 220 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 9.5 mm |
| Material | NBR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 14,1000 |
| 2+ | € 14,1200 |
| 5+ | € 11,6600 |
| 10+ | € 11,6580 |
| 20+ | € 11,1650 |
| 50+ | € 108,3720 |
| 100+ | € 105,0880 |
| Article number | 67189324 |
| NEW - Inner diameter (d) | 205 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 220 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 9.5 mm |
| Product Name | Double Wiper |
| Design | |
| Design | AD51 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 205x220x9.5 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | AD51 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 40169300 |
| net weight | 46 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 205 |
| Outer diameter (D) | 220 |
| Width (b) | 9.5 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Double Wipers Dichtomatik | Dichtomatik Products | Double Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.