| Item no. | 67135031 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | TPU |
| net weight | 24.8 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | ADM55 |
| NEW - Inner diameter (d) | 32 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 52 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 8 mm |
| Material | TPU |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,7680 |
| 10+ | € 2,7680 |
| 20+ | € 2,3380 |
| 50+ | € 22,2160 |
| 100+ | € 21,0440 |
| 200+ | € 19,8760 |
| 500+ | € 19,4860 |
| Article number | 67135031 |
| NEW - Inner diameter (d) | 32 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 52 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 8 mm |
| Product Name | Double Wiper |
| Design | |
| Design | ADM55 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 32x52x8 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | check |
| Model | ADM55 |
| Successor Item | 49216503 |
| Logistics | |
| country of origin | TW |
| HS-code | 84879090 |
| net weight | 24.8 Gram |
| Material | |
| Material | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Exterior material | Unalloyed steel DIN EN 10139 (DIN 1624) |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 32 |
| Outer diameter (D) | 52 |
| Width (b) | 8 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Double Wipers Dichtomatik | Dichtomatik Products | Double Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.