| Item no. | 67081547 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 2.84 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AD48 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 35 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 43.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 5.3 mm |
| Materiaal | TPU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,8500 |
| 20+ | € 1,5630 |
| 50+ | € 14,8480 |
| 100+ | € 14,0680 |
| 200+ | € 13,2860 |
| 500+ | € 13,0240 |
| Artikelnummer | 67081547 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 35 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 43.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 5.3 mm |
| Productnaam | Double Wiper |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d1) | 35 |
| Breedte (b) | 5.3 |
| Buiten diameter (D) | 43.6 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 35x43.6x5.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AD48 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AD48 |
| Opvolging productnummer | 49216458 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 2.84 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.