| Item no. | 67090167 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | TPU |
| net weight | 4.73 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | AD48 |
| NEW - Inner diameter (d) | 50 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 60.6 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 5.3 mm |
| Material | TPU |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 92 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| 25 | On workingdays before 12:00 ordered, shipped the same day |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,5960 |
| 10+ | € 2,5960 |
| 20+ | € 2,1950 |
| 50+ | € 20,8480 |
| 100+ | € 19,7520 |
| 200+ | € 18,6560 |
| 500+ | € 1,8290 |
| In stock | Yes, 117 pcs |
| Article number | 67090167 |
| NEW - Inner diameter (d) | 50 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 60.6 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 5.3 mm |
| Product Name | Double Wiper |
| Design | |
| Design | AD48 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 50x60.6x5.3 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | AD48 |
| Successor Item | 49218169 |
| Logistics | |
| country of origin | TW |
| HS-code | 84129080 |
| net weight | 4.73 Gram |
| Material | |
| Material | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 50 |
| Outer diameter (D) | 60.6 |
| Width (b) | 5.3 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Double Wipers Dichtomatik | Dichtomatik Products | Double Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.