| Item no. | 67190382 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PTFE |
| net weight | 115.49 Gram |
| Packaging Unit | 8 |
| Design | GS10 |
| NEW - Installation space width (L) | 12.7 mm |
| NEW - Profile height (S) | 3 mm |
| Material | PTFE |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 480 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| Quantity per M |
Per piece |
|---|---|
| 8+ | € 21,3800 |
| 10+ | € 21,3800 |
| 20+ | € 17,5620 |
| 50+ | € 155,7760 |
| 100+ | € 14,6610 |
| In stock | Yes, 480 pcs |
| Article number | 67190382 |
| Minimum sold per | 8 |
| NEW - Installation space width (L) | 12.7 mm |
| NEW - Profile height (S) | 3 mm |
| Product Name | Guide Bands |
| Design | |
| Design | GS10 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 12.7x3 |
| General | |
| Unit | M |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | GS10 |
| Logistics | |
| country of origin | IT |
| HS-code | 39269097 |
| net weight | 115.49 Gram |
| Material | |
| Material | PTFE |
| Compound | PTFE PT00A202 |
| Packaging | |
| Packaging description | 8 |
| Packaging Unit | 8 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 3 |
| Outer diameter (D) | 12.7 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Guide Bands Dichtomatik | Dichtomatik Products | Guide Bands Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.