| Item no. | 67188395 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 179.8 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | KK03 |
| NEW - Outer diameter (D) | 150 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 125 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 25.4 mm |
| NEW - Installation space width (L1) | 6.35 mm |
| Material | NBR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 19,3400 |
| 2+ | € 19,3400 |
| 5+ | € 16,3520 |
| 10+ | € 16,3500 |
| 20+ | € 14,0490 |
| 50+ | € 128,9720 |
| 100+ | € 119,7620 |
| 200+ | € 112,8520 |
| Article number | 67188395 |
| NEW - Outer diameter (D) | 150 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 125 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 25.4 mm |
| NEW - Installation space width (L1) | 6.35 mm |
| Design | |
| Design | KK03 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 150x125x25.4 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | KK03 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 179.8 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 125 |
| Outer diameter (D) | 150 |
| Width (b) | 25.4 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.