| Item no. | 49483125 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | TPU |
| net weight | 38.25 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | K70 |
| NEW - Outer diameter (D) | 150 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 129 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 8.1 mm |
| Material | TPU |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 16,2000 |
| 2+ | € 16,2100 |
| 5+ | € 13,3760 |
| 10+ | € 13,3720 |
| 20+ | € 10,7400 |
| 50+ | € 105,3680 |
| 100+ | € 101,3180 |
| Article number | 49483125 |
| NEW - Outer diameter (D) | 150 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 129 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 8.1 mm |
| NEW - Material 2 | NBR |
| Design | |
| Design | K70 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 150x129x8.1 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | K70 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 38.25 Gram |
| Material | |
| Material | TPU |
| Compound | 95 TPU H1005504 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 129 |
| Outer diameter (D) | 150 |
| Width (b) | 8.1 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.