| Item no. | 67189686 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 157.9 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | KK22 |
| NEW - Outer diameter (D) | 160 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 143 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 26.5 mm |
| NEW - Installation space width (L1) | 7.2 mm |
| Material | NBR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 47,2800 |
| 2+ | € 47,2800 |
| 5+ | € 39,0360 |
| 10+ | € 39,0380 |
| 20+ | € 37,3880 |
| 50+ | € 362,8840 |
| 100+ | € 351,8880 |
| Article number | 67189686 |
| NEW - Outer diameter (D) | 160 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 143 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 26.5 mm |
| NEW - Installation space width (L1) | 7.2 mm |
| NEW - Material 2 | PA |
| Design | |
| Design | KK22 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 160x143x26.5 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | KK22 |
| Logistics | |
| country of origin | GB |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 157.9 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 80 NBR F |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 143 |
| Outer diameter (D) | 160 |
| Width (b) | 26.5 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.