| Item no. | 67092998 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PTFE |
| net weight | 1.351 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | KPOR30 |
| NEW - Outer diameter (D) | 32 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 27.1 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 2.2 mm |
| Material | PTFE |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,4200 |
| 2+ | € 10,4100 |
| 5+ | € 7,7320 |
| 10+ | € 7,7300 |
| 20+ | € 6,6320 |
| 50+ | € 57,7760 |
| 100+ | € 4,9230 |
| Article number | 67092998 |
| NEW - Outer diameter (D) | 32 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 27.1 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 2.2 mm |
| NEW - Material 2 | NBR |
| Design | |
| Design | KPOR30 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 32x27.1x2.2 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | KPOR30 |
| Logistics | |
| country of origin | DK |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 1.351 Gram |
| Material | |
| Material | PTFE |
| Compound | PTFE PT009807 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 27.1 |
| Outer diameter (D) | 32 |
| Width (b) | 2.2 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.