| Item no. | 67024725 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 3.66 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | KNA23 |
| NEW - Outer diameter (D) | 44.45 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 34.92 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 7 mm |
| Material | NBR |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 39 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,6660 |
| 20+ | € 1,2900 |
| 50+ | € 11,7360 |
| 100+ | € 10,7960 |
| 200+ | € 0,9858 |
| 500+ | € 0,9154 |
| In stock | Yes, 39 pcs |
| Article number | 67024725 |
| NEW - Outer diameter (D) | 44.45 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 34.92 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 7 mm |
| Design | |
| Design | KNA23 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 44.45x34.92x7 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | KNA23 |
| Logistics | |
| country of origin | IT |
| HS-code | 40169300 |
| net weight | 3.66 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 75 NBR NB751601 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 34.92 |
| Outer diameter (D) | 44.45 |
| Width (b) | 7 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.