| Item no. | 67192292 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 14.3 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | KK03 |
| NEW - Outer diameter (D) | 55 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 45 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 12.5 mm |
| NEW - Installation space width (L1) | 4 mm |
| Material | NBR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 6,1400 |
| 5+ | € 5,0680 |
| 10+ | € 5,0720 |
| 20+ | € 3,9290 |
| 50+ | € 35,7160 |
| 100+ | € 3,2860 |
| 200+ | € 30,0040 |
| 500+ | € 2,7860 |
| Article number | 67192292 |
| NEW - Outer diameter (D) | 55 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 45 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 12.5 mm |
| NEW - Installation space width (L1) | 4 mm |
| Design | |
| Design | KK03 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 55x45x12.5 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | KK03 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 14.3 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 45 |
| Outer diameter (D) | 55 |
| Width (b) | 12.5 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.