| Item no. | 67192294 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 38.1 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | KK03 |
| NEW - Outer diameter (D) | 63.5 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 47.62 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 19.05 mm |
| NEW - Installation space width (L1) | 6.35 mm |
| Material | NBR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 6,5100 |
| 5+ | € 5,3760 |
| 10+ | € 5,3740 |
| 20+ | € 4,1630 |
| 50+ | € 37,8480 |
| 100+ | € 34,8220 |
| 200+ | € 31,7960 |
| 500+ | € 29,5240 |
| Article number | 67192294 |
| NEW - Outer diameter (D) | 63.5 mm |
| NEW - Inner diameter (d) | 47.62 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 19.05 mm |
| NEW - Installation space width (L1) | 6.35 mm |
| Design | |
| Design | KK03 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 63.5x47.62x19.05 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | KK03 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 38.1 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 47.62 |
| Outer diameter (D) | 63.5 |
| Width (b) | 19.05 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Piston Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.