| Item no. | 67169542 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | TPU |
| net weight | 33.33 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | SNI30 |
| NEW - Inner diameter (d) | 105 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 120 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 13 mm |
| Material | TPU |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 76 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 7,4200 |
| 5+ | € 6,1240 |
| 10+ | € 6,1240 |
| 20+ | € 4,9170 |
| 50+ | € 48,2480 |
| 100+ | € 46,3960 |
| In stock | Yes, 76 pcs |
| Article number | 67169542 |
| NEW - Inner diameter (d) | 105 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 120 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 13 mm |
| NEW - Seal width (H) | 12 mm |
| Design | |
| Design | SNI30 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 105x120x13 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | SNI30 |
| Successor Item | 49217338 |
| Logistics | |
| country of origin | TW |
| HS-code | 84129080 |
| net weight | 33.33 Gram |
| Material | |
| Material | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 105 |
| Outer diameter (D) | 120 |
| Width (b) | 13 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.