| Item no. | 49480611 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PTFE |
| net weight | 9.22 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | SPOR30 |
| NEW - Inner diameter (d) | 65 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 75.7 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 4.2 mm |
| Material | PTFE |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 12,4800 |
| 2+ | € 12,4800 |
| 5+ | € 10,3960 |
| 10+ | € 10,4000 |
| 20+ | € 9,2090 |
| Article number | 49480611 |
| NEW - Inner diameter (d) | 65 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 75.7 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 4.2 mm |
| Design | |
| Design | SPOR30 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 65x75.7x4.2 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | SPOR30 |
| Logistics | |
| country of origin | DK |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 9.22 Gram |
| Material | |
| Material | PTFE |
| Compound | PTFE PT000702 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 65 |
| Outer diameter (D) | 75.7 |
| Width (b) | 4.2 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.