| Item no. | 49384176 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 26.4 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | SNI07 |
| NEW - Inner diameter (d) | 70 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 84 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 12.5 mm |
| Material | NBR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 7,3900 |
| 5+ | € 6,2440 |
| 10+ | € 6,2460 |
| 20+ | € 5,3650 |
| 50+ | € 49,2560 |
| 100+ | € 4,5740 |
| 200+ | € 43,1040 |
| Article number | 49384176 |
| NEW - Inner diameter (d) | 70 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 84 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 12.5 mm |
| NEW - Seal width (H) | 11.25 mm |
| Design | |
| Design | SNI07 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 70x84x12.5 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | SNI07 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 26.4 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 70 |
| Outer diameter (D) | 84 |
| Width (b) | 12.5 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.