| Item no. | 67191662 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PTFE |
| net weight | 24.158 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | SPOR131 |
| NEW - Inner diameter (d) | 90 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 105.1 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 6.3 mm |
| Material | PTFE |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 19,6800 |
| 2+ | € 19,6500 |
| Article number | 67191662 |
| NEW - Inner diameter (d) | 90 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 105.1 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 6.3 mm |
| Design | |
| Design | SPOR131 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 90x105.1x6.3 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Logistics | |
| country of origin | IT |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 24.158 Gram |
| Material | |
| Material | PTFE |
| Compound | PTFE PT00A201 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Also found under | |
| Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.