| Item no. | 67176640 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NG34 |
| net weight | 100 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Material | NG34 |
| Design | WSH |
| Inner diameter (d1) | 25.4 mm |
| Outer diameter (D) | 31 mm |
| Mounting Range (HM) | 11.1 mm |
| Sleeve width (H) | 8 mm |
| Diameter range (Ø<>Ø) | 25.35-25.45mm mm |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 15,7600 |
| 2+ | € 15,7600 |
| 5+ | € 10,1520 |
| 10+ | € 10,1500 |
| 20+ | € 9,2070 |
| 50+ | € 89,2920 |
| 100+ | € 83,2760 |
| 200+ | € 7,6800 |
| 500+ | € 70,3240 |
| 1000+ | € 63,8460 |
| Article number | 67176640 |
| Characteristics | |
| Color | Silver |
| Design | |
| Design | WSH |
| Dimensions | |
| Diameter range (Ø<>Ø) | 25.35-25.45mm mm |
| Inner diameter (d1) | 25.4 mm |
| Mounting Range (HM) | 11.1 mm |
| Outer diameter (D) | 31 mm |
| Sleeve width (H) | 8 mm |
| Dimensions | 25.4x8 |
| tube wall thickness | 0.28 mm |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | check |
| Model | WSH |
| Internal | |
| extraSupplierTekst | remove |
| Logistics | |
| country of origin | TW |
| HS-code | 73269098 |
| net weight | 100 Gram |
| Material | |
| Material | NG34 |
| Compound | NG304 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Surface | |
| Surface Hardness | HV 220 (95 HRB) Slijtvaste Verwerking |
| Surface Processing | Loodvrij Slijpen |
| Surface Roughness Ra | 0,2 - 0,8 µm |
| Surface Roughness Rmax< | < 6,3 µm |
| Surface Roughness Rz | 1,0 - 5,0 µm |
All items marked with a * are required.