| Item no. | 67116814 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NG34 |
| net weight | 92.31 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Material | NG34 |
| Design | WSH |
| Inner diameter (d1) | 60 mm |
| Outer diameter (D) | 70.7 mm |
| Mounting Range (HM) | 23 mm |
| Sleeve width (H) | 20 mm |
| Diameter range (Ø<>Ø) | 59.91-60.07mm mm |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 21,3400 |
| 2+ | € 21,3300 |
| 5+ | € 13,7520 |
| 10+ | € 13,7480 |
| 20+ | € 12,4700 |
| 50+ | € 120,9440 |
| 100+ | € 11,2800 |
| 200+ | € 104,0280 |
| 500+ | € 95,2520 |
| 1000+ | € 8,6480 |
| Article number | 67116814 |
| Characteristics | |
| Color | Silver |
| Design | |
| Design | WSH |
| Dimensions | |
| Diameter range (Ø<>Ø) | 59.91-60.07mm mm |
| Inner diameter (d1) | 60 mm |
| Mounting Range (HM) | 23 mm |
| Outer diameter (D) | 70.7 mm |
| Sleeve width (H) | 20 mm |
| Dimensions | 60x20 |
| tube wall thickness | 0.28 mm |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | check |
| Model | WSH |
| Internal | |
| extraSupplierTekst | remove |
| Logistics | |
| country of origin | TW |
| HS-code | 73269098 |
| net weight | 92.31 Gram |
| Material | |
| Material | NG34 |
| Compound | NG304 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Surface | |
| Surface Hardness | HV 220 (95 HRB) Slijtvaste Verwerking |
| Surface Processing | Loodvrij Slijpen |
| Surface Roughness Ra | 0,2 - 0,8 µm |
| Surface Roughness Rmax< | < 6,3 µm |
| Surface Roughness Rz | 1,0 - 5,0 µm |
All items marked with a * are required.