| Item no. | 67188743 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | FKM |
| net weight | 8.2 Gram |
| Packaging Unit | 100 |
| Design | AE40 |
| NEW - Inner diameter (d) | 28 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 39 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 5 mm |
| Material | FKM |
| In stock | Yes, 99 pcs |
| Article number | 67188743 |
| Outer diameter (D) | 39 |
| Product Name | Wiper |
| Characteristics | |
| Color | Brown |
| Design | |
| Design | AE40 |
| Dimensions | |
| NEW - Inner diameter (d) | 28 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 39 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 5 mm |
| Dimensions | 28x39x5 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | AE40 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 84129080 |
| net weight | 8.2 Gram |
| Material | |
| Material | FKM |
| Compound | 90 FKM FP905501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 100 |
| Packaging Unit | 100 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Products | Dichtomatik Wipers Dichtomatik | Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.