| Item no. | 67188899 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | TPU |
| net weight | 5.1 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | AE42 |
| NEW - Inner diameter (d) | 50 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 60.6 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 5.3 mm |
| Material | TPU |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,8980 |
| 20+ | € 1,6050 |
| 50+ | € 15,2440 |
| 100+ | € 14,4420 |
| 200+ | € 1,3640 |
| 500+ | € 13,3720 |
| Article number | 67188899 |
| Outer diameter (D) | 60.6 |
| Product Name | Wiper |
| Characteristics | |
| Color | Blue |
| Design | |
| Design | AE42 |
| Dimensions | |
| NEW - Inner diameter (d) | 50 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 60.6 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 5.3 mm |
| Dimensions | 50x60.6x5.3 |
| NEW - Seal width (H) | 7 mm |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | AE42 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 84129080 |
| net weight | 5.1 Gram |
| Material | |
| Material | TPU |
| Compound | 90 TPU PU905501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Products | Dichtomatik Wipers Dichtomatik | Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.