| Item no. | 67188436 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 4.6 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | AE41 |
| NEW - Inner diameter (d) | 55 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 63 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 4 mm |
| Material | NBR |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 15 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| 86 | On workingdays before 12:00 ordered, shipped the same day |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,6300 |
| 20+ | € 1,2630 |
| 50+ | € 1,1480 |
| 100+ | € 10,5620 |
| 200+ | € 0,9644 |
| 500+ | € 0,8956 |
| In stock | Yes, 101 pcs |
| Article number | 67188436 |
| Outer diameter (D) | 63 |
| Product Name | Wiper |
| Characteristics | |
| Color | Black |
| Design | |
| Design | AE41 |
| Dimensions | |
| NEW - Inner diameter (d) | 55 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 63 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 4 mm |
| Dimensions | 55x63x4 |
| NEW - Seal width (H) | 7 mm |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Model | AE41 |
| Successor Item | 49434241 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 40169300 |
| net weight | 4.6 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Products | Dichtomatik Wipers Dichtomatik | Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.