| Item no. | 67189888 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 103.9 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| NEW - Inner diameter (d) | 10 mm |
| Design | KDS01 |
| NEW - Outer diameter (D) | 20 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 9.3 mm |
| Material | NBR |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 8,3300 |
| 5+ | € 6,8760 |
| 10+ | € 6,8800 |
| 20+ | € 5,3280 |
| 50+ | € 48,4440 |
| 100+ | € 4,4570 |
| 200+ | € 40,6940 |
| 500+ | € 37,7860 |
| Article number | 67189888 |
| NEW - Inner diameter (d) | 10 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 20 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 9.3 mm |
| Outer diameter (D) | 10 |
| Product Name | Chevron Seal - Vee Pack |
| Design | |
| Design | KDS01 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 20x10x9.3 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | KDS01 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 40169300 |
| net weight | 103.9 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 85 NBR NF855501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Chervron Seals Dichtomatik | Dichtomatik Products | Chervron Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.