| Item no. | 67188316 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | NBR |
| net weight | 4.2 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | AD51 |
| NEW - Inner diameter (d) | 52 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 60 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 6 mm |
| Material | NBR |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 3.156 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| 1.264 | On workingdays before 12:00 ordered, shipped the same day |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,9020 |
| 20+ | € 1,4720 |
| 50+ | € 13,3880 |
| 100+ | € 12,3180 |
| 200+ | € 11,2480 |
| 500+ | € 10,4440 |
| In stock | Yes, 4420 pcs |
| Article number | 67188316 |
| NEW - Inner diameter (d) | 52 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 60 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 6 mm |
| Product Name | Double Wiper |
| Design | |
| Design | AD51 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 52x60x6 |
| General | |
| Unit | pcs |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | AD51 |
| Logistics | |
| country of origin | TR |
| HS-code | 40169300 |
| net weight | 4.2 Gram |
| Material | |
| Material | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 52 |
| Outer diameter (D) | 60 |
| Width (b) | 6 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Double Wipers Dichtomatik | Dichtomatik Products | Double Wipers Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.