| Item no. | 67188316 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 4.2 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AD51 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 52 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 60 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 3.156 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| 1.264 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,9020 |
| 20+ | € 1,4720 |
| 50+ | € 13,3880 |
| 100+ | € 12,3180 |
| 200+ | € 11,2480 |
| 500+ | € 10,4440 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 4420 Stuks |
| Artikelnummer | 67188316 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 52 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 60 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6 mm |
| Productnaam | Double Wiper |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d1) | 52 |
| Breedte (b) | 6 |
| Buiten diameter (D) | 60 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 52x60x6 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AD51 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AD51 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 4.2 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.