| Item no. | 67190383 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PTFE |
| net weight | 136.68 Gram |
| Packaging Unit | 8 |
| Design | GS10 |
| NEW - Installation space width (L) | 15 mm |
| NEW - Profile height (S) | 3 mm |
| Material | PTFE |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 528 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| Quantity per M |
Per piece |
|---|---|
| 8+ | € 24,8100 |
| 10+ | € 24,8060 |
| 20+ | € 20,3770 |
| 50+ | € 180,7360 |
| 100+ | € 170,1020 |
| In stock | Yes, 528 pcs |
| Article number | 67190383 |
| Minimum sold per | 8 |
| NEW - Installation space width (L) | 15 mm |
| NEW - Profile height (S) | 3 mm |
| Product Name | Guide Bands |
| Design | |
| Design | GS10 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 15x3 |
| General | |
| Unit | M |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Model | GS10 |
| Logistics | |
| country of origin | IT |
| HS-code | 39269097 |
| net weight | 136.68 Gram |
| Material | |
| Material | PTFE |
| Compound | PTFE PT00A202 |
| Packaging | |
| Packaging description | 8 |
| Packaging Unit | 8 |
| Size | |
| Inner diameter (d1) | 3 |
| Outer diameter (D) | 15 |
| Also found under | |
| Dichtomatik Guide Bands Dichtomatik | Dichtomatik Products | Guide Bands Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.