| Item no. | 67192477 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 25 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AE40 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 120 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 132.2 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.2 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 3,9960 |
| 10+ | € 3,9960 |
| 20+ | € 3,4340 |
| 50+ | € 31,5240 |
| 100+ | € 29,2740 |
| 200+ | € 27,5860 |
| Artikelnummer | 67192477 |
| Buiten diameter (D) | 132.2 |
| Productnaam | Wiper |
| Afmetingen | |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 120 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 132.2 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.2 mm |
| Afmetingen | 120x132.2x7.2 |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | AE40 |
| Eigenschappen | |
| Kleur | Black |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AE40 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 25 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.