| Item no. | 67194100 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 80 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AM54 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 140 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 155 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| Materiaal | TPU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 13,0600 |
| 2+ | € 13,0400 |
| 5+ | € 10,7560 |
| 10+ | € 10,7560 |
| 20+ | € 10,5280 |
| 50+ | € 9,8420 |
| Artikelnummer | 67194100 |
| Buiten diameter (D) | 155 |
| Productnaam | Wiper |
| Afmetingen | |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 140 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 155 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| Afmetingen | 140x155x8 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 1 mm |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | AM54 |
| Eigenschappen | |
| Kleur | Blue |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AM54 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 80 Gram |
| HS-code | 84879090 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Materiaal buitenkant | Unalloyed steel DIN EN 10139 (DIN 1624) |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.