| Item no. | 49433656 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 13.286 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AM45 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 32 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 45 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.5 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 310 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,4420 |
| 20+ | € 1,1170 |
| 50+ | € 10,1520 |
| 100+ | € 0,9342 |
| 200+ | € 0,8532 |
| 500+ | € 0,7922 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 310 Stuks |
| Artikelnummer | 49433656 |
| Buiten diameter (D) | 45 |
| Productnaam | Wiper |
| Afmetingen | |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 32 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 45 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.5 mm |
| Afmetingen | 32x45x7.5 |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 1 mm |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | AM45 |
| Eigenschappen | |
| Kleur | Black |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AM45 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 13.286 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB903411 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.