| Item no. | 67062272 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 12.2 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AM44 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 60 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 5 mm |
| Materiaal | TPU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 35 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| 9 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 3,2560 |
| 10+ | € 3,2560 |
| 20+ | € 2,7520 |
| 50+ | € 26,1480 |
| 100+ | € 2,4770 |
| 200+ | € 23,3960 |
| 500+ | € 22,9360 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 44 Stuks |
| Artikelnummer | 67062272 |
| Buiten diameter (D) | 60 |
| Productnaam | Wiper |
| Afmetingen | |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 60 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 5 mm |
| Afmetingen | 50x60x5 |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 1 mm |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | AM44 |
| Eigenschappen | |
| Kleur | Blue |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AM44 |
| Opvolging productnummer | 49216518 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 12.2 Gram |
| HS-code | 84879090 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Materiaal buitenkant | Unalloyed steel DIN EN 10139 (DIN 1624) |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.