Item no. 49438565
Merk Freudenberg
Materiaal NBR
Gewicht 142 Gram
Verpakkingseenheid 5
Specificaties
Binnen diameter (d1) 85
Buiten diameter (d2) 110
Width - stick type (b1) 13
Breedte (incl lip) (b1) 14.5
Materiaal NBR
Design CASS T3
Freudenberg Sealing Technologies
per stuk
Voorraad 78
Voorraad Levertijd
78 Levertijd 3 - 5 - Dag(en)
Minimale afname: 5
Aantal
per PC
Per stuk
Specificaties
Uit voorraad leverbaar Ja, 78 Stuks
Artikelnummer 49438565
Minimum verkoop per 5
Afmetingen
Binnen diameter (d1)85
Buiten diameter (d2)110
Width - stick type (b1)13
Breedte (incl lip) (b1)14.5
Afmetingen85x110x13
Algemeen
Eenheidpcs
Constructie
DesignCASS T3
Identificatie
MerkFreudenberg
ModelCASS T3
Logistiek
HS-code84879090
Gewicht142 Gram
Land van herkomstIT
Materiaal
Compound75 NBR 106200
Technische specificaties
Hardheid75 Shore A
Verpakking
Verpakkings omschrijving5
Verpakkingseenheid5
Komt ook voor in
Cassette & Combi Afdichtingen
download Download/print specificaties als PDF
Omschrijving
Een Cassette & Combi Afdichtingen bestaat uit meerdere delen. Een van de delen is een simmerring oli afdichting daarnaast heb je een loopbus, die statisch bevestigd wordt aan de as. Deze Cassette & Combi Afdichting heeft een asdiameter (d1) van 85mm, een buitendiameter (d2) van 110mm en een breedte (b) van 13mm. De afdichting is gemaakt van het materiaal 75 NBR 106200 en heeft een hardheid van 75 shore A. Deze Cassette & Combi Afdichting heeft een verpakkingseenheid van 1 stuk(s). Het Freudenberg artikelnummer is 49438565.