| Item no. | 67533569 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NN |
| Gewicht | 46.1 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 165 mm |
| Design | SDS01 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 195 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 46 mm |
| Materiaal | NN |
| Artikelnummer | 67533569 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 165 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 195 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 46 mm |
| Productnaam | Chevron Seal - Vee Pack |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 165x195x46 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | SDS01 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SDS01 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 46.1 Gram |
| Materiaal | |
| Materiaal | NN |
| Compound | NN |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Chevron Afdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.